W celu zapewnienia sobie spokojnej podróży biznesowej, turystycznej, czy też sportowej proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia turystycznego gwarantującego pokrycie wszelkich kosztów. Nasze towarzystwa zapewniają kompleksowe ubezpieczenie oraz liczne świadczenia dla osób ubezpieczonych. Oferujemy pokrycie kosztów leczenia, ratownictwa i transportu w razie choroby lub wypadku podczas podróży zagranicznej, kompleksową pomoc w podróży, wypłatę świadczeń z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci, ochronę w razie utraty lub uszkodzenia bagażu oraz ochronę na wypadek wyrządzenia nieumyślnych szkód osobom trzecim, ubezpieczenie mieszkania na czas wyjazdu za granicę.

Ubezpiecz się na wyjazd zagraniczny i krajowy

Ubezpieczenie gwarantuje komfortowy wypoczynek, jak również pomoc w sytuacjach awaryjnych. Takiej pomocy nie spodziewajmy się bez wykupionego dodatkowego ubezpieczenia, ponieważ w standardzie otrzymamy ją tylko w podstawowym zakresie. Dzięki naszemu ubezpieczeniu wypoczynek nie będzie niczym zakłócony, a nasi bliscy bezpieczni. W przypadku wyjazdu krajowego ubezpieczenie turystyczne jest równie ważne. W razie wypadku, zgubienia rzeczy czy kradzieży, a także awarii samochodu, nasze ubezpieczenia pozwalają na spokojny powrót do domu, pomoc medyczną czy naprawę samochodu już od holowania go z miejsca awarii. Dzięki temu jesteśmy zabezpieczeni niemalże wszędzie i w każdej sytuacji.

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie podróży?

Ubezpieczenie zapewnia ochronę również podczas uprawiania turystyki kwalifikowanej. Jeśli w podróż wybierasz się autem – kup dodatkowe ubezpieczenie Car Assistance, zapewniające m.in. pokrycie kosztów: naprawy pojazdu w miejscu unieruchomienia, wynajmu pojazdu zastępczego, holowania pojazdu do warsztatu. Ubezpieczenie w wersji zarówno podstawowej, jak i w dodatkowych opcjach pozwala na zapewnienie pomocy ewentualnym ofiarom wypadku oraz osobom ubezpieczonym, które w nim uczestniczyły. Przede wszystkim jednak zapewnia spokój i komfort, szczególnie w momencie nieznajomości języka i okolicy.

Co nasze towarzystwa ubezpieczeniowe zapewniają?

W zależności od destynacji oraz celu podróży, nasze propozycje oferują inne świadczenia, także w przypadki sportów ryzykownych. Jeśli będziesz nurkować z aparatem powietrznym, lub wyjeżdżasz na narty i snowboard dodaj zwyżkę – UPRAWIANIE SPORTÓW WYSOKIEGO RYZYKA, a pokryjemy m.in. koszty komory dekompresyjnej. Dla podróżujących na dłużej proponujemy ubezpieczenia długoterminowe do 90, 180 lub 365 dni w bardzo atrakcyjnych cenach! Ubezpieczenie obejmuje dowolną liczbę podróży w okresie ubezpieczenia długoterminowego, z zastrzeżeniem, iż jednorazowa podróż nie może przekroczyć 45 dni.

Co należy zrobić aby uzyskać ubezpieczenie?

W celu uzyskania oferty ubezpieczenia turystycznego wystarczy przesłać na nasz adres e-mail: ubezpieczenia@mbos.cc następujące informację lub kontakt telefoniczny: imię i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, cel wyjazdu, miejsce wyjazdu, długość pobytu oraz dane kontaktowe. Nasi pracownicy przygotują ofertę i poinformują o wysokości przewidywanej stawki za ubezpieczenie.

Oceń tę stronę
2024Copyright © F.H.U. "BOS" S.C | RODO i Polityka Prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Adimo.pl