Największa oferta ubezpieczeń transportowych w jednym miejscu. Jako multi-agencja z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, co zaoferować Państwa firmie. Współpracujemy z czołowymi firmami ubezpieczeniowymi w kraju, co pozwala nam szybko i sprawnie dobrać najlepszą propozycję dla Państwa potrzeb.

Konieczność wykupienia dedykowanej ochrony ubezpieczeniowej dla przedsiębiorstwa działającego w branży transportowej potrafi dosyć znacznie uderzyć w firmowy budżet. Na szczęście, nie muszą się Państwo już o to martwić – mamy ofertę ubezpieczeń transportowych w naprawdę dobrych cenach. Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania wyceny dopasowanej do Państwa biznesu!

Ubezpieczenia w transporcie drogowym

To niby banał, ale w trakcie transportu drogowego prawie wszystko się może zdarzyć! Dlatego już teraz warto zabezpieczyć nie tylko sam przewożony materiał, ale także firmowy budżet przed ewentualnymi stratami wynikającymi z ewentualnych uszkodzeń ładunków podczas transportu. Zapraszamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty ubezpieczeń transportowych.

Co obejmują oferowane przez nas ubezpieczenia transportowe? Oferujemy zarówno programy ubezpieczeń flotowych, korporacyjnych jak również turystycznych i programów ochrony mienia. Jeżeli prowadzą Państwo firmę transportową zajmującą się przewozami osób lub towarów to zdecydowanie warto sprawdzić naszą ofertę.


Ubezpieczenia komunikacyjne

Z nami znajdziecie Państwo najtańsze i najkorzystniejsze ubezpieczenia komunikacyjne. W naszej multi-agencji jest wybór wśród 18 towarzystw ubezpieczeniowych, a dodatkowo niską stawkę gwarantuje współpraca ze znaną marką SUPERPOLISA.

Nasi pracownicy przygotują ofertę i poinformują o wysokości przewidywanej stawki za ubezpieczenie.

Czytaj dalej »

Ubezpieczenia Korporacyjne:

Ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej – 1071/2009 (do licencji):

Ubezpieczenie (polisę OC) odpowiedzialności zawodowej 1071/2009 gwarantującą wymagane przez Biuro ds. Transportu Międzynarodowego zabezpieczenie finansowe do licencji i dodatkowych wypisów po najniższych cenach w Polsce można kupić w bardzo prosty sposób. W trosce o Państwa czas, cała procedura może odbywać się przez kontakt mailowy, bez konieczności przyjazdu lub w naszym biurze pod adresem Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa (2 piętro). Oferujemy również dostarczenie polisy do złożonego wniosku w GITD / BdsTM.

Czytaj dalej »

Ubezpieczenie OCPD/OCS

Twoja firma zajmuje się zawodowym przewozem ładunków lub krajową spedycją? Zawsze na drodze może wydarzyć się coś nieprzewidzianego jak: stłuczka, wypadek, kradzież towaru. Dlatego warto posiadać ubezpieczenie OC przewoźnika w ruchu krajowym oraz międzynarodowym lub OC spedytora.

Czytaj dalej »

Ubezpieczenie Flotowe

Proponujemy Państwu przygotowanie ubezpieczenia flotowego (komunikacyjnego) od 10 pojazdów wzwyż. Ubezpieczenie flotowe może zagwarantować dużo niższe składki ubezpieczeniowe oraz duży komfort w postaci kontroli nad terminami wszystkich posiadanych ubezpieczeń bez ryzyka przeoczenia zbliżającego się końca terminu ubezpieczenia.

Czytaj dalej »

Ubezpieczenia Turystyczne

W celu zapewnienia sobie spokojnej podróży biznesowej, turystycznej, czy też sportowej proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia turystycznego gwarantującego pokrycie wszelkich kosztów.

Czytaj dalej »

Ubezpieczenie Mienia

Zaletą posiadania takiego pakietu jest nie tylko ochrona budżetu Państwa firmy przed ewentualnymi stratami wynikającymi z uszkodzeń towaru w transporcie, ale także znacznie zwiększona liczba zleceń.

Czytaj dalej »

Ubezpieczenie OCZ

Ubezpieczenie OC zawodowej przewoźnika, czyli ubezpieczenie OCZ, to polisa zapewniająca ochronę na wypadek roszczeń lub zobowiązań związanych z prowadzeniem działalności przewoźnika drogowego.

Czytaj dalej »

5/5 - (1 vote)
2024Copyright © F.H.U. "BOS" S.C | RODO i Polityka Prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Adimo.pl